Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 

Sims 3 Pets - Xbox 360

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:5030930103224
   
 • Dostupnost:dodávka do 14 dnů 
   
 • Záruka:12 měs.
   
 • Cena760,00 Kč
   
 •  bal 
   
  Sims 3 Pets - Xbox 360
   
   

  Sims 3 Pets - Xbox 360 Bazar

  Vytvoření dokonalé, nebo nedokonalé-mazlíčky pro vaše Sims, z věrných psů odvážné kočičky, jak si určit jejich vzhled a osobnostní rysy. Pak kontrolu těchto domácích mazlíčků a poznávat svět z jejich pohledu. Užijte si trochu neplechu tím, že ničí nábytek nebo zapůsobit na jiné zvládnutí nové dovednosti, jako je lov. Vést své Simíky na dobrodružství, stejně jako odhalení relikvie a vyřešení záhady.

  Další domácí zvířata znamenat větší zábava -S různých plemen a kreativní způsoby, jak přizpůsobit svou Simíků domácí zvířata, vytvářejí jedinečné psy a kočky s neomezených možností! Být pet - udržovat kontrolu svých domácích mazlíčků honit, kopat, nářadí a další. Být dokonalý společník nebo způsobit katastrofu na vašich Simíků! Vydejte se na dobrodružství -Sims mohou prozkoumat historii města, používat své domácí mazlíčky, aby vyčenichat poklady, odhalit tajemství, zachytit vzácné sbírky, domácí zvířata, a možná dokonce vidět duchy. Domácí zvířata mají své vlastní rysy -Z inteligentní, přátelský, a hrdý na to, hravý, odvážný a agresivní, určit osobnosti mazlíčky svých Simíků. Domácí zvířata mohou učit dovednosti -Cats a psi se mohou naučit lovit, psi mohou naučit najít sběratelské předměty a přines své Simíky datum. U pracovních příležitostí, svých Simíků domácí zvířata mohou dokonce pracovat svou cestu až řetěz aby se stal hlavním zločineckého génia. Výlučně na XBOX 360 -Použít Kinect pro Xbox 360 nasměrovat své Simíky a jejich mazlíčky pomocí hlasových příkazů. Řekněte Spike sedět, posílat Billyho do koupelny, nebo si Marii, aby se snídani.

  Poznámky o další obsah

   

  Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

   
  Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní zboží v této kategorii

   
  Sledujte nás na FB
  Měna
  Rychlé vyhledávání
  Poslední navštívené zboží
  Google +
  Facebook

  OMLOUVÁME SE NÁŠ E-SHOP JE MOMENTÁLNĚ MIMO PROVOZ. BUDE V PROVOZU OD 01. 10. 2017. 

   
  Přijímáme tyto platby
  0
   
  © Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii U
  « Předchozí